בניית מתקני קנאביס בהתאמה ל-GMP עם פרופארמה


פרופארמה היא חברה רב תחומית המתמחה בבניית חדרים נקיים לקנאביס רפואי

בארץ ובעולם, פרופארמה גילפה את עצמה כחלוצה בעיצוב Medical Cannabis מתקנים. החברה מתמחה בתכנון ובניית מתקני גידול קנאביס פנימיים וחממות עבור Volition for Pharma עם מערכות בקרת אקלים. הם מוודאים שמערכות בקרת הייצור ובקרות הבניין עומדות בקריטריונים של CFR 21 PART 11. הם דבקים במנגנון Postharvest ייחודי הכולל עיבוד ראשוני, ייבוש והבשלה בתנאים מוסדרים. 

גיל שפירא, מייסד פרופארמה, בעל ניסיון של 30 שנה בניהול וביצוע בפרויקטים הנדסיים מסובכים, לרבות מתקני ייצור, חדרים נקיים, Volition for Pharma, מעבדות ומכונות ייצור. מעורבותו בפרויקטים מתפרשת על כל השלבים, מהמשגה ועיצוב ראשוניים ועד לתכנון, בנייה ומסירה מדוקדקת ללקוח. הוא מוודא שכל הפרויקטים מאושרים במלואם על ידי הסוכנויות המתאימות, כולל ה-FDA, EMEA, GMP, GLP, FACT, NETCORD, JACIE ומשרד הבריאות הישראלי. 

פרופארמה מציעה ללקוחותיה הדרכה ושירותים בהתאמה אישית בתחום התרופות, הביוטכנולוגיה, הבריאות, קנאביס רפואי, ותעשיות מזון כחלק מפעילותה המקומית והבינלאומית. 

המייסד אומר, “באמצעות גישה הוליסטית ותחושת עבודת צוות, פרופארמה מחויבת לפיתוח סביבה מקצועית ואתית. אנו מסוגלים לעשות זאת בגלל המהנדסים ואנשי הצוות שלוקחים בעלות על עבודתם ואחריות למצוינותה. הידע והמומחיות שלנו, יחד עם עמידה בלוחות זמנים מוסכמים ומגבלות מזומנים, מבטיחים את השלמת המשימה לשביעות רצונם המלאה של הלקוחות.” 

Copyright TechPlanet.today

פרופארמה בודקת בקפידה שבקרות האיכות מתוכננות מתחילת תהליך התכנון תוך התמקדות בצרכים ובמגבלות שלרצון לפארמההגדרת ייצור ולאחר מכן יישום תקני GMP על כל חלק בתכנון זה. 

המנכ”ל מוסיף עוד, “במהלך השנים, הלקוחות שלנו גדלו להסתמך על המומחיות שלנו כדי לספק קשת רחבה של פתרונות תוך הגעת רעיונות טריים. עם הספקים המובילים של מערכות חדרים נקיים וציוד לקנאביס רפואי, בנינו קשרים וחוזים בלעדיים לאורך השנים. יחד, אנו מספקים ללא הרף פתרונות באיכות גבוהה ומציעים רמה גבוהה של תמיכה. 

אודות פרופארמה: פרופארמה הינה חברת הנדסה, בנייה וייעוץ רב תחומית, המתמחה בתחום התרופות, הביוטכנולוגיה, המזון ובניית חדרים נקיים לתעשיות הקנאביס הרפואי. הוא מספק מגוון אפשרויות תכנון, לרבות סקירת היתכנות, תכנון רחב ותכנון מעמיק. עם הסכמי שיווק וייצוג בלעדיים עם היצרנים המובילים של תשתיות, מערכות ייצור, ריהוט מעבדה ופאנלים לחדרים נקיים, אנשי הצוות של פרופארמה נטועים עמוק בתעשייה ופועלים לספק איכות, עקביות ותמיכה לכל פרויקט. למידע נוסף, בקר ב: https://propharma.com/ 

קשר מדיה

info@propharma.com

+972-542323330

מפארק תעשיות המדע – P.O. 15143 Haifa 31905 Israel

In case you have found a mistake in the text, please send a message to the author by selecting the mistake and pressing Ctrl-Enter.

<#בניית #מתקני #קנאביס #בהתאמה #לGMP #עם #פרופארמה